Puhastusteenindus

Puhastusteeninduse töörõivaste mudelid ning kollektsioonid arendame välja kliendi vajadustest ja toote funktsioonidest lähtuvalt, tagades samaaegselt nii toodete nägusa välimuse kui ka ergonoomilisuse kasutamisel.

Koristusrõivaste jaoks sobivaid värvilahendusi on võimalik valida töökoha interjööri, kandjate eelistuste või firma stiili põhjal. Samas pakume ka juba väljatöötatud tööriiete mudeleid, millega saate tutvuda meie pildikataloogis. Püsimudelitele kliendi soovi kohaselt kanga ja värvi lisamine annab vormile hõlpsasti omapärase ja eristuva tulemuse.

Toodete õmblemisel kasutame ainult kõrgekvaliteedilisi materjale, mis vastavad kõikidele selle valdkonna rõivastele kehtestatud nõuetele. Pakkudes erineva koostise, pinnaviimistluse ja hooldustingimustega kangaid saame täita ka kõige spetsiifilisemad vormiriietele esitatud nõudmised. Kliendi soovidest lähtuvalt kasutame erineva hinnaklassiga materjale, mis annavad hea võimaluse leida just konkreetsele tootele või tellimusele sobiva hinna ja kvaliteedi suhte.

Korraldame ka meie poolt valmistatud toodetele erinevate logode trükkimist ja tikkimist. Lisainfo: profline@profline.ee
Tagasi