Profline

AS Profline on olnud teie usaldusväärne partner Eesti ametirõivaturul üle 19 aasta. Me oleme pühendunud teie soovidele ja vajadustele vastavate kvaliteetsete ja hästi istuvate vormirõivaste valmistamisele. Tänu pikale kogemusele ja läbiproovitud baasmudelitele suudame pakkuda Teile parimat hinna ja kvaliteedi suhet.

Kasvava konkurentsi tingimustes tuleb igal ettevõttel leida aina rohkem võimalusi oma imidži realiseerimiseks ning konkurentidest eristumiseks. Ametirõivas ei ole lihtsalt rõivas, vaid annab firmale just teile omase välisilme. Ametirõivas on osa firma eripärast, sellest, millega Te end turul teadvustate. Vorm tugevdab Teie brändi klientide silmis ja kasvatab meeskonna ühtekuuluvustunnet ning lojaalsust.

Kvaliteet AS Profline pakub Teile parimaid kvaliteetseid ametirõivaste jaoks sobivaid kangaid, mida meie disainer käib valimas Prantsusmaa ja Saksamaa kangamessidelt. Meie tootmisprotsessi on üksikasjalikult kirjeldatud ja sertifitseeritud AS Metroserdi poolt on AS Profline'ile omistatud ISO 9001-le vastav kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat. Me tuleme toime Teie uute ning huvitavate arendusprojektidega, omades aastatepikkust koostöökogemust Eesti Kaitseväe ning Politsei- ja Piirivalveametiga vormirõivaste, sõjaväe vormi ning eriotstarbelise riietuse väljatöötamisel. Suured kogused ei ole meile probleemiks - AS Profline tootis 2016. a jooksul üle 40 000 toote.

AS Profline on Eesti Maksumaksjate Liidu, Eesti Rõiva- ja Tekstiililiidu ja Eesti Kaitsetööstuse Liidu liige.

VISIOON

Profline visiooniks on olla juhtiv Eesti ametirõiva ettevõte, mis tugineb pikaajalistel kliendisuhetel, kompetentsil ja pidevalt uueneval materjalide ja mudelite valikul. Eesmärgid saavutatakse motiveeritud töötajate, arenenud tehnoloogia ja lojaalsete koostööpartnerite omavahelise koostööga.

STRATEEGIA

Profline strateegiaks on toetudes ettevõtte tugevatel külgedel, milleks on pikaajalised kogemused ametirõivaturul, suurte kogemuste ja potentsiaaliga töötajaskond ja kõrge kvaliteediga toodang areneda kahes suunas. Seatud suundadeks on militaartehniline toodang riiklikele struktuuridele ja disainitud ametirõivas hulgiostjatele.

ÄRIIDEE

Profline äriideeks on pakkuda ametirõivaste projektide ja militaartehniliste toodete arendamist ja tootmise organiseerimist ettevõtetele ja riiklikele struktuuridele viisil, mis loob kliendirahulolu, andes samal ajal omanikele konkurentsivõimelist tootlust.

       ertl             EDIA_logo_eng pildina
Tagasi