Ametirõiva tellimused

Ametirõivaste olemasolu ja kandmine tõstavad usaldust firma vastu, sest see on üks märk sellest, et firma hoolib oma töötajatest ja selle kaudu väärtustab ka oma kliente.

Töö tegemiseks vajalike rõivaste loomisel on määravaks eelkõige töö iseloom. See eeldab sisutihedat koostööd rõiva kandjaga, et selgitada välja kõik spetsiifilised vajadused.

Meie tugevuseks on reaalselt korduvalt kontrollitud istuvusega ameti- ja vormirõiva mudelite andmebaas nii klassikaliste kontorirõivaste  kui ka militaarrõivaste valdkonnas.

Valmistame naistele tooteid suurustes 32-62, meestele 44-64. Lisaks annab viies kasvugrupis rõivaste tootmine oluliselt parema lõpptulemuse ning ei pea kartma, et pikka kasvu inimesel jäävad püksisääred või jaki varrukad lühikeseks.

Mõõdutabel –vajalike suuruste selgitamiseks pakume erinevaid võimalusi koostöös tellijaga.

Universaalseks lahenduseks on figuuri mõõtude tabelid, mille alusel saab leida vajalikud suurusnumbrid ja kasvugrupi. Mõõtude tabel

Arvestame sellega, et kangad peavad vastu pidama intensiivsele kandmisele, sagedasele pesule või keemilisele puhastusele ja kuumtöötlusele ning säilitama kõige selle juures korrektse vormi ja väljanägemise eeldatava kandmisperioodi jooksul. Teisest küljest peab kangas olema meeldiva tundega ja moodsa välimusega, hingav ning vähese kortsuvusega. Kui vajalikud materjalide omadused on kliendi poolt hoolikalt läbi mõeldud, saame pakkuda sobivaimat lahendust.

Toodete hea väljanägemise tagab õige toodete hooldus kandmisperioodi jooksul. Hooldustähistuse tingmärgid ja hooldusjuhend

Meie jaoks on oluline ka teie soovitud värvigamma.

Kui vajate enda ettevõtte ametiriietuse väljatöötamisel disaineri abi, siis saame ka seda pakkuda.

Ei ole määrav, kui suur või väike on ettevõte, Profline’s olete alati oodatud!

Palun täitke allolev vorm, et saaksime teiega ühendust võtta ning leida just teile sobiv lahendus.

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Ettevõtte nimi

Kontaktisik

Teema

Teade