Koolivormide disain ja tootmine

Sajandivahetusel hakkasid esimestena koolivormi katsetama üksikud eliit- ja erakoolid. Iga järgnev aasta on lisanud mõne gümnaasiumi või põhikooli, kus on kasutusel koolivorm.

Meie heaks partneriks-kliendiks on Tallinna Prantsuse Lütseum. Koolivormide arendamisel jälgime rõivaste lapsesõbralikkust, moodsat joont ja kandmismugavust. Tallinna Prantsuse Lütseumi koolivormi eeskujuks on võetud sõjaeelse Eesti Vabariigi aegne madrusevormist mõjutatud koolivorm. Madruseriietus oli 20. sajandi alguses Mandri-Euroopa ja USA keskklassi hulgas väga populaarne lasterõivas - omamoodi riietusstandard.

Tüdrukute argipäevase vormi moodustavad tumesinine vastandvoltidega seelik ja pikkade varrukatega madrusepluus, millel on lai eest kinniseotav krae valgete triipudega tumesinisel taustal. Poiste igapäevaseks vormiks on samasugune pluus ning tumesinised viigipüksid. Pidulikul puhul vahetavad nii poisid kui tüdrukud argipäevase krae piduliku, valge siniste triipudega krae vastu. See on vastupidine värvikombinatsioon endisaegsele algklasside vormile. Vormimütsina kannavad kõik kooli õpilased Prantsuse lipu värvides (sinine-valge-punane) teklit.  Tallinna Prantsuse Lütseumi koolivormi tooted.

2019.a. lisandus koolivormi  uue mudelina põlvpüksid suurustes 116 -176 cm.

Koolivormi tellimiseks täitke Prantsuse Lütseumi tellimisleht 2019-2020, ning edastage see AS Profline e-mailile: info@profline.ee.

NB! PRANTSUSE LÜTSEUMI KOOLIVORMI PROOVIMISPERIOOD ON 20.05.2019 - 14.06.2019; E,T,K 12.00 - 16.00

AS Profline asukohas  Veerenni 29 Tallinn I. korrusel.

Tellimus saata e-mailile info@profline.ee või esitada AS Profline hiljemalt 21.06.2019

Prantsuse Lütseumi koolivormi hooldamisest ja materjalidest

Sobiv ja meeldiv koolivorm sünnib koostöös õpilaste ja lapsevanematega!

Tagasi